Th, 10/14 FX BOUNCE! JÄGERMEISTER CASTING PARTY (DJs KWÉ,JORGOS,AKA,SEAN JOHN/USA) – Prague, Czech Republic

41795_159450634077009_7440_n Location
Radost FX

Bělehradská 120

Prague, Czech Republic

Created By

Aleš Kwé Mikulecký, Dominik DjAka Brtna, Jorgos Onassis

More Info

Už potřetí vyráží ledově namražený Jägermeistrer na party tour po celé České republice, aby si uprostřed divokých mejdanů začínajícího zimního semestru vybral hostesky do Jägermeister snowboard party teamu pro zimu 2010/2011.

Casting hostesek bude probíhat v čase 20:00-23:00 a pak následuje klasická čtvrteční FX Bounce! kalba až do pozdních ranních hodin! Tento čtvrtek rezidentní DJs Kwé a Jorgos + speciální hosté – Funk Moguls …DJs (DJ AKA/Brno, DJ Sean John/USA). Bookuj si volno na pátek a doraž na čtvrteční klubovou klasiku okořeněnou krásnými slečnami 😉

Víkend začíná každej čtvrtek v Radosti FX!

INFO O CASTINGU:
Casting proběhne během čtyř říjnových mejdanů, a to 6.10. v Brně (klub Bastila), 7.10. v Pardubicích (klub Dýdý Baba), 13.10. v Liberci (S-club) a 14.10. v Praze (Radost FX). Za párty atmosféru budou zodpovědní DJs Folteen, Robot, Jorgos, Maztah a Kwé. U vchodu každé Casting Party bude čekat Jägermeister welcome shot, na baru pak, společně s Jägermeisterem za akční ceny, i členové poroty. Během večera poběží v klubech videa z nejlepších Jägermeister mejdanů léta 2010, na kterých se najde každý, kdo se alespoň jednoho mejdanu, s panákem v ruce, zúčastnil.

Samotný casting na hostesky do Jägermeister snowboard party teamu proběhne za „zavřenými dveřmi“ od 20 do 23 hodin. O jeho výsledku budou rozhodovat i čeští snowboardisté a bikeři jako Darek Bergman, Honza Zajíc, Michal Mároši nebo Hanka Vojtěchovská.

Castingu se mohou zúčastnit všechny holky starší 18cti let, které chtějí strávit zimní víkendy na horách a nevynechat žádnou snowboardovou párty. Zkušenosti se snowboardingem a lyžováním jsou výhodou, zkušenosti s hostesingem nejsou důležité. Agenturní zastoupení není překážkou. Nejde o žádný nudný casting, ale nezapomenutelný mejdan přímo ve vašem městě!

Vítězky castingu se stanou hosteskami Jägermeister snowboard party teamu pro zimní sezónu 2010/2011. Čeká je jednoduchá a zábavná práce na zimních mejdanech, placené víkendy na horách a skipassy zdarma. Zajímavé finanční ohodnocení je samozřejmostí.

Předběžná registrace na castingy není nutná. Stačí přijít na párty, od hostesek u vchodu si vyzvednout pořadové číslo, vyplnit dotazník, dát si drink s kámoši a počkat, až na vás přijde řada.

PARTY HARD OR GO HOME
Jägermeister snowboard crew
Více informací na e-mailu tereza@nikitaclothing.cz, popřípadě tel: 776085329

GLOBAL INFO:
Hojně navštěvované black music čtvrtky v Radosti FX se staly za svou pětiletou existenci klasikou a drží prim čtvrtečních klubových nocí v Praze. I v říjnu roku 2010 máte možnost navštívit tuto pravidelnou čtvrteční no.1 hip hop & RnB prague party v produkci jednoho z nejlepších světových klubů – Radosti FX (http://www.radostfx.cz/)! Čekej striktní párty sety od předních party deejay´s z celé ČR, jako bonusy breakdance exhibice, zahraniční hosty a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou speciální plazma projekce, čistý – plně klimatizovaný klub a příjemná obsluha. Pro více informací kontroluj oficiální website http://www.fxbounce.com/. Staň se fanouškem FX Bounce! na facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=1376307141&ref=name#/pages/Prague-Czech-Republic/FX-BOUNCE-The-Diamond-Night/139471130281?ref=ts. Speciální FX Bounce! ceny na drinky: Cuba Libre 95,-Kč, Gin&Tonic 80,-Kč, Screwdriver 85,-Kč.

Upozornění: vstup od 18ti let! Dívky mají vstup po celou noc zdarma a kluci za kilo. Start úderem 22:00 a jede se až do rána!

**
Widely popular black music Thursdays at Radost FX has become for his more than five years there and holds prim classic Thursday club nights in Prague. Also in October 2010, you can visit the regular Thursday no.1 hip hop & rnb Prague event in one of the world’s best clubs – Radost FX! (http://www.radostfx.cz/) Wait a strict party sets from leading party DJs from the entire country and as a bonus breakdance exhibition, foreign guests and many more. Of course there are special screenings plasma, clean and fully air-conditioned club and pleasant service. For more information-control official website http://www.fxbounce.com/. Become a fan FX Bounce! on Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=1376307141&ref=name#/pages/Prague-Czech-Republic/FX-BOUNCE-The-Diamond-Night/139471130281?ref=ts.
Remember: Admission from 18 years! Girls can enter free all night and the boys for 100 CZK. Start at 22:00 and going until the morning!

Special Thursday coctails for nice price 😉 Screwdriver 85 CZK, Gin&Tonic 80 CZK, Cuba Libre 95 CZK.

Weekend starts every Thursday at Radost FX!

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.