Th, 7/29 FX BOUNCE! FUNKY SENSATION s DJs KWÉ, RAWAL, SAYBON – Prague, Czech Republic

Time:   Thursday at 10:00pm – Friday at 5:30am

Location
Radost FX

Bělehradská 120

Prague, Czech Republic

Created By

Aleš Kwé Mikulecký, Prince Saybon Funklongtimer

More Info

Poslední čtvrtek v Radosti FX bylo s DJ Wichem opět rušno a nejinak tomu bude i tento čtvrtek 29.7.2010, kdy se v Radosti FX uskuteční poslední červencová FX Bounce! noc s přívlastkem Funky Sensation. Těšte se na FX Bounce! rezidenty (Kwé, Rawal) + speciálního hosta, kterým tento čtvrtek bude DJ Saybon aka The Funklongtimer. Start klasicky po 22:00 a jede se až do rána! Vstup od 18 let a dívky celou noc vstup zdarma.
PS: Víkend z…ačíná každej čtvrtek v Radosti FX!

Info:
…Hojně navštěvované black music čtvrtky v Radosti FX se staly za svou více jak čtyř a půlletou existenci klasikou a drží prim čtvrtečních klubových nocí v Praze. I v první polovině prázdnin 2010 máte možnost navštívit tuto pravidelnou čtvrteční no.1 hip hop & RnB prague party v produkci jednoho z nejlepších světových klubů – Radosti FX (http://www.radostfx.cz/)! Čekej striktní párty sety od předních party deejay´s z celé ČR, jako bonusy breakdance exhibice, zahraniční hosty a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou speciální plazma projekce, čistý – plně klimatizovaný klub a příjemná obsluha. Pro více informací kontroluj oficiální website http://www.fxbounce.com/. Staň se fanouškem FX Bounce! na facebooku: http://www.facebook.com/profile.php?id=1376307141&ref=name#/pages/Prague-Czech-Republic/FX-BOUNCE-The-Diamond-Night/139471130281?ref=ts
Upozornění: vstup od 18ti let! Dívky mají vstup po celou noc zdarma a kluci za kilo. Start úderem 22:00 a jede se až do rána!
*********************************************************
Widely popular black music Thursdays at Radost FX has become for his more than four and a half years there and holds prim classic Thursday club nights in Prague. Also in July 2010, you can visit the regular Thursday no.1 hip hop & rnb Prague event in one of the world’s best clubs – Radost FX! (http://www.radostfx.cz/) Wait a strict party sets from leading party DJs from the entire country and as a bonus breakdance exhibition, foreign guests and many more. Of course there are special screenings plasma, clean and fully air-conditioned club and pleasant service. For more information-control official website http://www.fxbounce.com/. Become a fan FX Bounce! on Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id=1376307141&ref=name#/pages/Prague-Czech-Republic/FX-BOUNCE-The-Diamond-Night/139471130281?ref=ts.

Remember: Admission from 18 years! Girls can enter free all night and the boys for 100 CZK. Start at 22:00 and going until the morning!
Special Thursday coctails for nice price 😉 Screwdriver 85 CZK, Gin&Tonic 80 CZK, Cuba Libre 95 CZK.
Weekend starts every Thursday at Radost FX!

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.