Sa, 6/12 Piąta odsłona Cyklu PLANETY FM i NINE CLUB CHIC NIGHTS – Warsaw, Poland

Piąta odsłona Cyklu PLANETY FM i NINE CLUB CHIC NIGHTS

Start Time:  Saturday, June 12, 2010 at 9:00pm

End Time:  Sunday, June 13, 2010 at 5:00am

Location:  The NineClub

Street:ul. Kredytowa 9

City/Town:  Warsaw, Poland

View Map

Description

Sobota 12.06.2010

Piąta odsłona Cyklu PLANETY FM i NINE CLUB

CHIC NIGHTS
SPECIAL GUEST STAR
ALFRED AZZETTO ( Italy)
DJ Tenessee (Rich and Famous)
DJ Ricardo (Rich and Famous)
DJ Smile MD

tart 21:00

Planeta FM i Nine Club pragną zaprosić Wszystkich uwielbiających szaloną zabawę i gorące rytmy na Piątą odsłonę Cyklu PLANETY FM i NINE CLUB CHIC NIGHTS. Tym razem jako gość specjalny wystąpi ALFRED AZZETTO !!!!!

Tego wieczoru usłyszycie również dobrze już znanych bywalcom NineClub DJ Tenessee ,DJ Ricardo oraz DJ Smile MD . Takiej imprezy NIE MOŻNA OMINĄĆ !!!!!

ALFRED AZZETTO

Swoją karierę rozpoczął we Włoszech grając w takich klubach jak Muretto czy Moyida, które prezentowały zupełnie nowy styl, jeśli chodzi o produkcję imprez oraz muzykę.

Jego styl – który został zaakceptowany nie tylko w klubach europejskich – to fantastyczna kombinacja różnych rodzajów muzyki i brzmień.

W swojej karierę rozwijał przede wszystkim w Nowym Jorku, gdzie przez długi okres pracował z takimi artystami jak : Danny Tenaglia, Roger Sanchez, Little Louie Vega, Frankie Knuckles, Hex Hector czy Eric Murillo.

Sprawdził się również jako producent oraz remi xer otwierając własne studio My Casa Studio w Treviso.

Wiele z jego produkcji dotarło do czołowych miejsc list przebojów, między innymi DB Boulevard – projekt tworzony wspólnie z Diego Broggio. Debiutancki singiel Azzetto “Point Of View” przez trzy tygodnie był numerem 1 na USA

Billboard Dance Chart. Dotarł także do Polski , a we Włoszech był jednym z najlepiej sprzedających się singli, dzięki czemu kandydował do MTV Music Awards 2002.

Alfred Azzetto przez caly czas poszukuje nowych brzmień, dzieki czemu zawsze potrafi zaskakiwać klubowiczów . Jego muzyka prezentowana w bardzo osobisty sposób cieszy się ogromną popularnością klubowiczów na całym świecie….

Zobaczymy go już 12 czerwca w Piątej odsłonie Cyklu Planety FM i Nine Club , oczywiście w klubie NINE !!!

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter

One comment

  1. […] nowych brzmień, dzieki czemu zawsze potrafi zaskakiwać klubowiczów . … See more here: Sa, 6/12 Piąta odsłona Cyklu PLANETY FM i NINE CLUB CHIC NIGHTS … Share […]

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: