Fri 4/30 – Pá 30.4. VOODOO FREE BASE- RADOST FX – speciální čarodějnická edice!!! – Praha, Czech Republic

Event: Pá 30.4. VOODOO FREE BASE- RADOST FX  – speciální čarodějnická edice!!!
What: Club Party
Start Time: Friday, April 30 at 10:00pm
End Time: Saturday, May 1 at 6:00am
Where: RADOST FX

Radost FX presents:
resident party of project PROUD-M
VOODOO FREE BASE – speciální čarodějnická edice & B.Day party Adam Cloud & Marshall
RADOST FX, Bělehradská 120, Praha 2
Pátek 30. 4. 2010, Start: 22:00
Vstup: Při potvrzení účasti na facebook.com Vstup Zdarma! V jiném případě 100,-
DJs:
PROUD-M – Marshall, Pete Walk, Adam Cloud, Revis
Hosté: LAZY & DOCTOR, HOZZY, EAGLE
Support: El Chiminez – Live Percussion

Další populární klubovka Free Base se tentokrát ponese v čarodějnickém duchu, jelikož na tento den připadá svátek Filipojakubské noci – pálení čarodějnic. Vy budete mít možnost zažít tutu magickou noc spolu s rezidenty této party PROUD-M DJs, jmenovitě pak: Marshall, Pete Walk, Adam Cloud a Revis, kteří již tradičně připraví novinky ze své produkce a rozpaří Vás svými strhujícími sety. Marshall a Adam Cloud oslaví také na této party svoje narozeniny! Ke speciální edici byli pozváni speciální hosté. První z nich jsou Lazy & Doctor. Taneční muzice se oba věnují již nějakou řádku let. Pro jejich velké nadšení se přenesli přes léta studií a tvrdé práce až do dnešní doby, kde je osud spojil v jednu silnou energickou dvojici. Dalším hostem bude DJ Hozzy. Poslední tři roky se věnuje vlastní produkci. V roce 2008 a 2009 produkuje první vlastní tracky a k tomu i bootlegy jeho oblíbených 80 let. Snaží si hrát muziku, která má v sobě spoustu energie a dokáže pobavit publikum. Stejným způsobem se snaží prezentovat i při hraní. Mezi jeho nejoblíbenější interprety patří hlavně francoužští a američtí producenti a djs, jako jsou Antoine Clamaran, Dj Flex, Robbie Rivera, Hatiras, DJ DLG, DJ Dan, Richard F, či Bryan Cox. Trojici hostů uzavře zkušený a dlouholetý DJ Eagle. Po dobu prvních 6 let od otevření byl residentem klubu Karlovy Lázně, kde hrál vedle špiček světového djingu. Bez ohlasu nezůstaly ani vystoupení na letních festivalech, jako jsou Creamfields, Mácháč, nebo CosmicTrip.

Každý návštěvník, který přijde v čarodějnickém a la stylu dostane namixované CD od PROUD-M a vstup zdarma! Navíc máte možnost získat super dárečky od Xparfemy.cz . Čeká na Vás také speciální čarodějnická videoprojekce!

Podporuje Proud Nation www.facebook.com/proudnation.cz – radio show projektu Proud-M, každé druhé pondělí v měsíci exklusivně na www.danceradio.cz 89 & 102,9 FM

info: www.radostfx.cz , www.facebook.com/proudm.cz

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.