4/10 – Let’s Swing Hosted By: housemusic.com.pl – Poland

Posted By:
housemusic.com.pl

Hosted By:
housemusic.com.pl

When:
Saturday, Apr 10, 2010 9:00 PM

Where:
Pub 4 Pokoje
Skłodowskiej-Curie 12
Grudziądz
86-300
View Map

10 kwietnia, Pub Cztery Pokoje oraz HouseMusic.com.pl zapraszają na niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju imprezę, przeniesiemy was do miejsca, w którym swoje początki miała muzyka rozrywkowa. W miejsce, gdzie każda nuta, każda fraza utworu przyprawiała o dreszcze. Tym razem zabierzemy was w lata 20 / 30 XX wieku, gdzie królował swing, oraz w lata ery disco, czyli lata 60 / 70 XX wieku.

Line up:

The Tweeters – Wrocław / Mighty Perverts Records / HouseMusic.com.pl
Miho – Grudziądz / Mighty Perverts Records / HouseMusic.com.pl
Ev – Warszawa / Audio Side Praga / HouseMusic.com.pl

Kiedy: 10 Kwietnia 2010
Start: 21.00
Ticket 7 PLN
Klimat: House / Disco, Funky, Jackin, Swing
Gdzie: Pub Cztery Pokoje / Skłodowskiej Curie 12 / Grudziądz

Dla każdej osoby, która przebierze się w stylu lat 20 / 30 XX wieku SHOT GRATIS

Emoure / The Tweeters

Pierwsze kroki grając dla szerszej publiczności stawiał w 2003 roku w jednym z wrocławskich klubów. Jego sety charakteryzują się mocną dawką amerykańskiego House’u, lecz nie ogranicza się do faworyzowania tylko jednego gatunku, a co za tym idzie jego mixy mogą być zarówno energetyczne (Filtered, Pumpin, French House), jak i skierowane w stronę Jazzu i Funku (Chicago, Deep, Jazz, Funky House).

Jazzie D / The Tweeters

Jazzie D to połowa duetu The Tweeters, DJ i producent z Wrocławia. Poprzez fascynację muzyką Disco odkrył brzmienia house’owe, inspirując się głównie twórczością Larry’ego Levana, Rona Hardy’ego i Frankiego Knucklesa. Podczas grania współpracuje z instrumentalistami wprowadzając do swoich setów żywe brzmienia saksofonów, bongosów, congo, czy djembe. Jego ulubione gatunki to Disco, French, Deep, Jackin, Chicago House.

Miho / Mighty Perverts Records

Swoją przygodę z muzyką zaczął w 1998 roku od tamtej pory prężnie tworzy w klimatach Disco / Funky / Jackin House. 27 Października 2009 miała miejsce premiera jego debiutanckiej EP Ultra Funk, która została wydana nakładem Sensetive Square Records. Już od marca będzie dostępna jego druga EP Money Shoes. Jak sam twierdzi jest z zamiłowania Dj’em, gra przede wszystkim Disco House, Vocal – Funky House oraz Jackin House

Ev / Audio Side Praga

Brzmienie muzyki House poznał w roku 1999 kiedy to pierwszy raz zawitał w progi warszawskiego klubu H2O, jeszcze jako imprezowicz. Od razu zakochał sie w magicznym i lekkim brzmieniu i już po dwóch latach zaczął bawić sie muzyka jako DJ. Na początku była to dosłownie zabawa, która jednak szybko przerodziła sie w coś większego i bardziej ambitnego. W klubach grywa od 2005 roku. W swoim skromnym dorobku ma kilka imprez na których supportował miedzy innymi takie gwiazdy jak: WaWa, Chris Jaxx, Fusion F, Tranquillo, Lead, Marco Kendi i wielu innych, grając w najróżniejszych klubach: Klatka, BarbieBar, Luzztro, Klinika, Pawiarnia, StaryMlyn (Jarocin), Vinyl (Rzeszów). Gra przeważnie House z dużą dawką mocnej energii i oryginalnych brzmień. Jest założycielem praskiej formacji Druga Strona Miasta.

Newsletter Updates

Enter your email address below to subscribe to our newsletter

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.